Warsztaty “Jak zrozumieć żonę. Jak poznać męża” pozwoliły mi spojrzeć na mojego męża z innej perspektywy. Zaczynam go rozumieć.
Natalia K.

Super warsztaty. Bardzo ciekawie prowadzone. Trzy godziny tak szybko minęły, że nawet nie odczułem kiedy. Profesjonalni prowadzący z entuzjazmem i charyzmą. Świetnie przygotowani. Super sala do warsztatów, elegancki wystrój. Plus za kącik kawowy.
Adam O.

Cieszę się, że poznaję bardziej moją żonę. To pozwala mi zmienić moje myślenie, że “z tym jaki jestem nic sie nie da zrobić”. Gdy poznaję siebie – to pierwszy krok do tego, że się da. 
Maciek G.

Warsztaty Randkowe – kopalnia wiedzy o sobie i współmałżonku. Otwieramy szerzej oczy na sprawy NIBY oczywiste, a jak się okazuje bardzo trudne. Łatwiej zrozumieć współmałżonka – no może nie do końca, ale choć trochę.
Gosia O.

Bardzo polecam warsztat Marty i Dominika. Warto poznać siebie – chciażby po to, aby być lepszym człowiekiem dla samego siebie i innych (dla męża też :)). Każda dawka nowej wiedzy może być bardzo odkrywcza, a nawet zaskakująca. Dziękujemy.
Anna M.

Warsztaty Randkowe są bardzo interesującą formą zobaczenia siebie i współmałżonka. Pomagają go zaakceptować i zrozumieć różnice między nami. Gorąco polecam.
Mateusz M.

Gorąco polecam Warsztaty Randkowe, gdyż pomagają poznać siebie i zrozumieć współmałżonka – pracować nad sobą i wspólnie dbać o rozwój małżeństwa. A poznają różnice, zamiast się ranić, wchodzimy na wyższy poziom naszej relacji.
Łukasz S.

Warsztaty są świetnym sposobem na zrozumienie siebie nawzajem, na zaakceptowanie cech, które są inne niż moje. Te cechy niekoniecznie są złe.
Kasia D.