Marta i Dominik

Poznaliśmy się 26 lat temu w Gorcach.

Tym, co towarzyszyło nam od początku była ogromna fascynacja sobą i nie mniejsze napięcia związane z różnicami między nami. Dzięki temu i mimo to zapragnęliśmy być ze sobą, razem iść w naszą codzienność. W czasie naszego narzeczeństwa rodzice Marty byli w separacji. 

“Mimo, że miałam już 24 lata, było to bardzo bolesne doświadczenie. Jednak ono uwrażliwiło mnie, że mimo trudności musi istnieć inna droga dla małżeństwa niż rozstanie. Postanowiłam, że zrobię wszystko, aby tę drogę odnaleźć.”

To lata pełne szczęścia, bliskości, narodzin naszych dzieci i ich gwaru. To lata pracy, a także  trudów, niezrozumienia, łez i mocnej nadziei, że każdy kryzys można pokonać.

Gdy patrzymy na trudności, które nas dosięgły, wydaje nam się, że bez pracy nad sobą i pielęgnowania relacji,  chyba nie bylibyśmy już dziś razem, a na pewno nie bylibyśmy w szczęśliwej kondycji.

Od blisko 20 lat  pracujemy z małżeństwami i narzeczonymi.

To nasza życiowa pasja. Właściwie to zaczęliśmy już pół roku po ślubie, gdy mieszkając w Stanach Zjednoczonych prowadziliśmy w Chicago warsztat dla zakochanych oparty o program naszego kursu przedmałżeńskiego. Kursu-warsztatu, który był ważnym punktem naszej wspólnej przygody. Dał nam doświadczenie sensu pracy nad relacją i pokazał, że nawet mimo naszej różnorodności nie musimy się ranić, oraz że zrozumienie jest bazą relacji.

Dziś.

Oboje jesteśmy coachami oraz trenerami. 

Pomagamy małżeństwom odkrywać szczęście w ich relacji. Pokazujemy, że wraz ze zrozumieniem współmałżonka przychodzi ulga, poczucie bliskości, nadzieja na nową jakość relacji, nawet jeśli jesteście na zakręcie życiowym.

Wszyscy doświadczamy tych samych problemów i dlatego możemy się w tej drodze wzajemnie wspierać.

Dzielimy się szczerze i otwarcie naszym doświadczeniem i tym pięknym i tym trudnym.

Gdzie nas można spotkać?

Prowadzimy wiele różnych form warsztatów i wykładów (weekendowe wyjazdowe, stacjonarne kilkugodzinne lub krótkie). Ostatnio warsztaty randkowe w Grein Hotel stały się regularną formą spotkań z małżonkami.

Jesteśmy zapraszani z konferencją w różne miejsca.

Można nas także usłyszeć w  radio VIA i Radio Rzeszów, w podcastach na stronie Małżeństwo Niemal Doskonałe i w krótkich filmikach na naszym profilu FB o tej samej nazwie.

Jeśli  pragniecie szczęśliwej relacji, to mimo różnic, mimo trudności życiowych, możecie ją stworzyć. Potrzeba tylko zaangażowania. Tego doświadczyliśmy i do tego serdecznie Was zapraszamy!

Na bieżąco publikujemy nasze wydarzenia na Facebook’u
Zapraszamy do polubienia naszej strony
facebook.com/MałżeństwoNiemalDoskonałe